HomeSosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Limitless Pluss olarak firmanızın hedef kitlesini göz önüne alarak benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.

Limitless Plus sosyal medya reklam yönetimi departmanımız, sosyal medya reklamlarında platformların her birine özel teknik çözünürlük ve hedef kitle analizleri yaparak hedeflerinize ulaşmanızda size çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Reklam hesaplarınızın kalite puanını arttırarak en doğru mecralarda yüksek etkileşim oranları yakalamanız için size ve sektörünüze özel dijital stratejik planlamalar gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya reklam yönetimini iki türe ayırıyoruz;

1- E-ticaret Sosyal Medya Reklam Yönetimi

2- Hizmet Sektörü Sosyal Medya Hesap Yönetimi

E-ticaret Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Bir e-ticaret sitesine sahipseniz sosyal medya reklamlarınız e-ticaret sosyal medya reklam yönetimi sınıfına girer. Mevcut web sitenizin alt yapısı hangi alt yapıyı kullanırsa kullansın tüm ürünlerinizin, ürün fiyatı, stok oranları, tüm varyasyon seçenekleri ve ürün fotoğrafları ile birlikte sosyal medya hesabınıza eş zamanlı entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sosyal medya reklamlarınızda web sitenizden otomatik ürün çekimleri ile hedef kitlenize özel ürün reklamları (alışveriş reklamları) gerçekleştiriyoruz.

 

Özel hedef kitleler oluşturarak daha önce sizden alışveriş gerçekleştirmiş olan müşterilerinize benzer alışveriş alışkanlıklarına sahip yeni hedef kitleler oluşturuyoruz. Bu sayede reklam bütçesi yönetiminde minimum reklam bütçeleri ile maksimum reklam performansları elde ediyoruz.

Sosyal medya reklam yönetiminde üzerinde durduğumuz en önemli konu data yönetimi. Limitless Plus olarak reklamlardan ve web site ziyaretçilerinden elde ettiğimiz datayı okuyarak sosyal medya reklamlarımızı sürekli optimize ediyoruz. Oluşturduğumuz data ne kadar büyürse reklam başarı performanslarımızı da doğru orantıda arttırmaktayız.

Limitless Plus sosyal medya reklam yönetimi departmanımızın reklamlarınızı yönetirken kullandığı ekstra programlar ile de detaylı pazar araştırması ve rakipler arasındaki mevcut durumumuzu görüntüleyip raporlar çıkarabiliyoruz. Bu raporlar oluşturduğumuz reklamların başarı oranlarını dahada arttırarak mevcut durum analizleri gerçekleştirmemizi sağlamaktadır.

Hizmet Sektörüne Özel Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Hizmet sektöründe reklam yönetimini e-ticaret sosyal medya reklam yönetiminden daha farklı stratejilerle gerçekleştirmekteyiz. Data yönetimi ve data okuma stratejileri her iki reklam yönetiminde de benzerlikler gösterse de dönüşüm (re-marketing) reklam stratejileri birbirinden tamamen farklılık gösterilerek yapılmaktadır. Dönüşüm oranlarına göre oluşturulan reklamların kaç gün aralıklarla tekrar reklamların ilgili hedef kitleye gösterilmesi gerektiğini sektörünüzün ve firmanızın hedef kitle müşteri dönüşüm oranlarına dikkat ederek gerçekleştiriyoruz.