HomeHakkımızda

Hakkımızda

E-ihracat danışmanlığı hizmetimiz üreticilerin globale açılmasına ve yeni yatırımlara girişmelerine olanak tanır. Limitless Plus üreticilerimizin ihracat yol haritasını belirler,

HAKKIMIZDA

E-ihracat danışmanlığı hizmetimiz üreticilerin globale açılmasına ve yeni yatırımlara girişmelerine olanak tanır. Limitless Plus üreticilerimizin ihracat yol haritasını belirler, ürün grubunuza en uygun pazaryerlerinde firmanızı tanıtır ve yurtdışındaki dijital pazarlama süreçlerini yönetir. İhracat birimi kurmak maliyetli bir iştir, Limitless Plus sayesinde yüksek maliyetlere maruz kalmadan üretiminize odaklanarak ihracatınızı artırmanız mümkün!

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin E-İhracat hacminin artırılmasına en fazla katkı sağlayan firmalardan biri olarak ülkemizi uluslararası arenada temsil edebilmek. Limitless Plus ile Türk menşeili ürünler dünyanın dört bir tarafına ulaşabilecek. 

MİSYONUMUZ

Ülkemizin üretim potansiyeli dünyaya açıp kobilerimizin ve zanaatkarlerimizin hak ettiği yerlere ulaştırılmasıdır. Limitless e-ihracat alanında kobilerin markalaşmasını hedefler.